Strzelectwo

Strzelectwo

Skorzystaj z naszej strzelnicy, oferujemy wiele typów m.in łucznictwo, broń pneumatyczną, broń ostrą, paintball, noże, gwiazdki, siekiery.

Rodzaj Strzelnicy

Informacje

Strzelectwo, co musisz wiedzieć

Aby skorzystać ze strzelnicy wystarczy mieć powyżej 14 lat, umówić się na wizytę, a w dniu strzelania mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość, a osoby nie pełnoletnie muszą stawić się z opiekunem. Strzelnica oferuje kilka rodzajów broni palnej oraz białej. Posiadamy również wszelkie środki bezpieczeństwa, w postaci okularów ochronnych i kulochwytu, który zapewnia bezpieczną zabawę również w pomieszczeniach.

Organizujemy swobodne strzelanie do tarcz, a także zawody strzeleckie.

Organizacja Miejsca

Chciałeś zorganizować zawody strzeleckie w miejscu gdzie organizujesz imprezę okolicznościową? Nic prostszego zadzwoń, a my przyjedziemy, w każdym miejscu czy to na zewnątrz czy w pomieszczeniu rozłożymy specjalne siatki zabezpieczające i przeprowadzimy zawody strzeleckie z broni całkowicie przypominającej broń ostrą.

Jej działanie różni się od broni ostrej rodzajem zasilania co powoduje że przy strzale niema większego hałasu który powstaje w broni ostrej z powodu na wybuch prochu w naboju oraz regulacje prawne nie nakazują używania jej tylko na strzelnicach. Posiadamy wiele wzorów broni od pistoletów po karabiny.

Współzawodnictwo

Posiadamy wiele kategorii strzelectwa, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to doskonały sposób rekreacji oraz rywalizacji między znajomymi.