Bezpieczeństwo

Zapewnia go wiedza naszej ekipy i nowoczesny sprzęt. Nasi instruktorzy to byli zawodnicy jak i nadal czynnie grający Paintball – owcy.
Posiadamy też w swoich szeregach Instruktora Strzelectwa Bojowego, który niejednokrotnie przygotowywał służby mundurowe z czarnej jak i zielonej taktyki, oraz wielu zawodników dynamicznych.
Dzięki wiedzy z obu stron ( zawodnik , instruktor ) posiadają duże doświadczenie i wiedzę do prowadzenia rozgrywek dla naszych klientów.

Dysponujemy niezawodnym sprzętem firmy Tippmann, który od wielu lat jest czołową firmą w branży Paintball – owej. Nasze markery zasilane są HP, czyli sprężonym czystym powietrzem co daje stałą prędkość wylotową i możliwość gry w plusowych jak i minusowych temperaturach. W przeciwieństwie do zasilania Co2 które zachowuje się jak nadmuchany balon, który z upuszczaniem powietrza ma coraz to mniejsze ciśnienie, co zmniejsza z każdym strzałem zasięg lotu kulki, a gra jest możliwa powyżej 10 stopni Celsjusza bo inaczej marker zamarza. Do gier używamy tylko renomowanych firm kulek Paintball – owych co skutkuje najlepszym torem lotu kulki i łatwością jej rozbijania się na celu co zmniejsza możliwość powstawania siniaków.

Na wyposażeniu gracz otrzymuje również maskę z szybą turniejową co poprawia widoczność, oraz strój zabezpieczający przed zabrudzeniem prywatnego ubrania. Dla kobiet dysponujemy dodatkowo kamizelkami chroniącymi korpus i rękawiczkami.SZEROKIE HORYZONTYNie boimy się robić rzeczy nowych, szalonych i niestandardowych.Wielokrotnie obsługujemy klientów poza swoimi poligonami Paintball – owymi. Posiadamy siatki zabezpieczające, dmuchane przeszkody, banderowe zasłony jak i namioty serwisowe dzięki czemu możemy przyjechać nie mal że w każde miejsce i wykonać zamówioną rozgrywkę. Nawet nasz system ESWG jest mobilny i możemy przybliżyć Ci nowoczesny świat gier interaktywnych.