Speedball

Paintball – Emocje na poligonie

Męczy Cię skradanie się po leśnych bagnach? Lubisz ruch połączony z adrenaliną?
Gra odbywa się na ograniczonym wielkością polu od 40 – 60 metrów na którym są porozstawiane dmuchane przeszkody tak zwane balony. Celem jest wyeliminowanie zawodników przeciwnej drużyny w jak najkrótszym czasie.

Czym jest Speedball?

Jest to szybka odmiana paintballu. Miejsce gry zostaje tutaj ograniczone do osiatkowanego pola z przeszkodami. Gracze starają się uzyskać przewagę punktową przez wyeliminowanie przeciwnika i zatrzymania czasu. Zaletą tej zabawy jest to, że gra staje się bardzo dynamiczna.

Różnica między Paintballem a Speedballem

Speedball jest sportową odmianą paintballa, w przeciwieństwie do jego leśnej, militarnej wersji, speedball bardziej przypomina zawody sportowe niż potyczkę. Rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanym boisku z przeszkodami dmuchanymi  a zawodnicy dzielą się na mało liczne drużyny zazwyczaj 3, 5 lub 7 osobowe.

Największe zalety Speedball’a ?

Jeśli lubisz dynamiczną grę, w której zawsze coś się dzieje, jest to idealny rodzaj rozgrywki dla Ciebie. Ograniczone pole sprawi, że rozgrywka nabierze szybkiego tępa. W tym rodzaju rozgrywki nie ma miejsca na skradanie się, trzeba działać błyskawicznie eliminując przeciwników.

Nowoczesny sprzęt i urozmaicony poligon

Każdy, kto wybierze paintball z Bagerą, będzie korzystał jedynie z nowoczesnego sprzętu. W naszych magazynach oprócz kombinezonów i masek dostępne są różnego typu karabinki firmy Tippmann. Dla nieco odważniejszych znajdą się też Tacama Browning 50 cali, paintballowe miny lądowe, a nawet wyrzutnia Alias MKX Blast. To broń, która naprawdę wzbudza emocje.

Rozgrywki paintballowe organizujemy na specjalnym poligonie niedaleko centrum Wisły. Na wszystkich miłośników dobrej zabawy czekają tam mosty, wąwozy, przeszkody, domki snajperskie itd…

Chcesz zorganizować paintball gdzie indziej? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie dostosowane wprost do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo

Paintball jest bezpieczną formą rozrywki. Kulki z farbą nie są w stanie spowodować obrażeń, dodatkowo specjalny kombinezon i maska chroni graczy przed otrzymaniem bezpośredniego uderzenia. Co ważne, wszyscy uczestnicy rozgrywki mogą zostać w pełni przeszkoleni przez naszych instruktorów.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna ilość osób?

Minimalna ilość osób to 10

Ile czasu trwa rozgrywka?

Sam mecz trwa do 5 minut ale rozgrywka może trwać kilka godzin , to zależy od ilości drużyn

Czy podczas rozgrywki są zadania specjalne ?

Podczas gry należy wyeliminować graczy z przeciwnej drużyny i zatrzymać czas.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 907 907

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

603 414 603

E-mail

stozek@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Galeria