Paintball taktyczny

Paintball – Emocje na poligonie

Marzyłeś o tym by zostać żołnierzem? Kręci Cię aktywna rywalizacja? Chcesz zorganizować niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu? Postaw na paintball! To forma rozrywki, w której przydadzą się sprawne oko, umiejętności taktyczne oraz właściwa ocena sytuacji.

PAINTBALL TAKTYCZNY

My zapewnimy Ci odpowiedni przypływ adrenaliny. Poligon zbudowany jest na terenie otwartym, ogrodzonym siatką zabezpieczającą co daje stały podgląd sytuacji dla osób grających i obserwujących rozgrywki. Na terenie poligonu zbudowana jest cała baza w której mieszczą się między innymi: budynki, pojazdy, kontenery, beczki itp. Taka zabudowa pozwala rozgrywać wiele scenariuszy jak i symulować zmagania różnych służb mundurowych jak np. odbicie bazy czy zakładnika.

Przetestuj swoje możliwości

Przetestuj swoje możliwości taktyczne, umiejętności planowania oraz spostrzegawczość wcielając się w zmagania służb mundurowych. Ten rodzaj rozgrywki skupia się na planowaniu, wczuj się w role żołnierza lub wyspecjalizowanej jednostki policyjnej.

Nowoczesny sprzęt i urozmaicony poligon

Każdy, kto wybierze paintball z Bagerą, będzie korzystał jedynie z nowoczesnego sprzętu. W naszych magazynach oprócz kombinezonów i masek dostępne są różnego typu karabinki firmy Tippmann. Dla nieco odważniejszych znajdą się też Tacama Browning 50 cali, paintballowe miny lądowe, a nawet wyrzutnia Alias MKX Blast. To broń, która naprawdę wzbudza emocje.

Rozgrywki paintballowe organizujemy na specjalnym poligonie niedaleko centrum Wisły. Na wszystkich miłośników dobrej zabawy czekają tam mosty, wąwozy, przeszkody, domki snajperskie itd…

Chcesz zorganizować paintball gdzie indziej? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie dostosowane wprost do Twoich potrzeb.

 

Bezpieczeństwo

Paintball jest bezpieczną formą rozrywki. Kulki z farbą nie są w stanie spowodować obrażeń, dodatkowo specjalny kombinezon i maska chroni graczy przed otrzymaniem bezpośredniego uderzenia. Co ważne, wszyscy uczestnicy rozgrywki mogą zostać w pełni przeszkoleni przez naszych instruktorów.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są scenariusze gry?

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Galeria