Paintball leśny

Paintball – Emocje na poligonie

Klasyczny tryb polegający na zmaganiach drużyn na otwartej przestrzeni lub w specjalnych budynkach.Nie ma tutaj ograniczenia czasowego, zazwyczaj gra kończy się po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników albo wykonaniu określonego zadania. Zaletą takiej rozgrywki jest kontakt naturalnym środowiskiem, przestrzenią i większe możliwości manewrowe.

PAINTBALL LEŚNY – CO MUSISZ WIEDZIEĆ ?

Klasyczny tryb polegający na zmaganiach drużyn na otwartej przestrzeni wykorzystując naturalne ukształtowanie lasów i łąk, nie rzadko też budowane są dodatkowe przeszkody jak domki, budki snajperskie czy repliki pojazdów. Zazwyczaj gra kończy się po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników albo wykonaniu określonego zadania. Zaletą takiej rozgrywki jest kontakt z naturalnym środowiskiem, przestrzenią i większe możliwości manewrowe.

Kontakt z naturą

Zaletą takiej rozgrywki jest kontakt z naturalnym środowiskiem, przestrzenią i większą możliwością manewrową. Rozgrywki paintballowe odbywają się w terenach leśnych, gdzie występują naturalne przeszkody terenowe, takie jak : drzewa, okopy, czy wzgórza. Gra na łonie natury jest najbardziej realistyczną formą walki z przeciwnikiem.

Poczuj się jak Rambo

Paintball leśny dostarcza ogromne emocje, poczuj się jak prawdziwy żołnierz mając przy tym ogromną frajdę. Czołgaj się, chowaj się za pagórkami, drzewami. Przyczaj się jak snajper i poczuj ogromny zastrzyk adrenaliny stając z przeciwnikiem twarzą w twarz. Gwarantujemy, że poczujesz się jak dziecko, które chce tylko dobrze się bawić, odrzucając stresy i codzienne troski. Szybko zapomnisz, że to tylko gra, a Twoja adrenalina pozwoli Ci odczuwać wyłącznie wielką frajdę z zabawy

NOWOCZESNY SPRZĘT I UROZMAICONY POLIGON

Każdy, kto wybierze paintball leśny z Bagerą, będzie korzystał jedynie z nowoczesnego sprzętu. W naszych magazynach oprócz kombinezonów i masek dostępne są różnego typu karabinki firmy Tippmann. Dla nieco odważniejszych znajdą się też Karabiny SAW strzelające 14 kul na sekunde, granaty, miny, a nawet wyrzutnia Alias MKX Blast. To broń, która naprawdę wzbudza emocje.
Rozgrywki paintballowe organizujemy na specjalnie przygotowanym poligonie w Wiśle. Na wszystkich miłośników dobrej zabawy czekają tam mosty, wąwozy, przeszkody, domki snajperskie itd… Oczywiście możemy dojechać też do klienta.
Chcesz zorganizować paintball gdzie indziej? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie dostosowane wprost do Twoich potrzeb.

BEZPIECZEŃSTWO

Paintball leśny jest bezpieczną formą rozrywki. Kulki z farbą nie są w stanie spowodować obrażeń, dodatkowo specjalny kombinezon i maska chroni graczy przed otrzymaniem bezpośredniego uderzenia. Co ważne, wszyscy uczestnicy rozgrywki zostają w pełni przeszkoleni przez naszych instruktorów co do zasad gry jak i bezpieczeństwa.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zapewnione są kombinezony?

Tak, zapewniamy strój ochronny

Jakie są tryby rozgrywki ?

Najczęściej obrona danego punktu ale są też walki o teren, szukanie skarbów, eliminacja przeciwnika , łączność itp

Ile Czasu trwa rozgrywka?

Trwa od 15 minut do nawet kilku godzin, wszystko zależy od możliwości klienta i ilości wykupionej amunicji

Jaka jest minimalna ilość graczy?

Minimalna ilość to 10 osób

Ile naboi jest w magazynku ?

Od 50 sztuk po 200 sztuk

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 907 907

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

603 414 603

E-mail

stozek@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Galeria