Paintball ESWG

Paintball – Emocje na poligonie

ESWG to Elektroniczny System Wspierania Gier który w oparciu o zaawansowaną technologie zamkniętą w moduły z pomocą anteny Wi-Fi, systemu dźwiękowego, zegarów RFID, flag ledowych, bramek kar (szpitali), repliki reaktora jądrowego itp. pozwala na interaktywny sposób rozgrywania scenariuszy dotychczas dostępnych tylko w świecie gier komputerowych.

PAINTBALL ESWG

Mamy przyjemność zaprosić w podróż do przyszłości gier interaktywnych. Po wieloletnich
przygotowaniach, testach i tysiącach godzin pracy informatyków, oraz inżynierów mamy gotowy produkt który pozwolił nam przenieść najbardziej grywalne scenariusze z gier komputerowych na poligony Paintball – owe.

Zagraj w prawdziwą gre

Idealny tryb rozgrywki odzwierciedlający najpopularniejsze tytuły gier komputerowych. Już teraz możesz zagrać w grę Counter-Strike na żywo. Dzięki interaktywnemu rozgrywaniu scenariuszy, wcielisz się w sytuacje dotychczas dostępne jedynie w świecie gier komputerowych. Przy pomocy repliki reaktora jądrowego możesz zagrać w tryb rozbrajania bomby z znajomymi, i poczuć na włąsnej skórze presje tykającej bomby.

Nie tylko dla zaawansowanych graczy

Jest to wspaniały tryb rozgrywki dostarczający wiele emocji, który na długo zapadnie w pamięci i zawsze będziesz chciał wrócić i spróbować ponownie, wykorzystując innej taktyki w scenariuszach. Nie musisz być zaawansowanym graczem by dobrze się bawić. Tryb dostarcza wiele radości z wspólnej potyczki z znajomymi.

NOWOCZESNY SPRZĘT I UROZMAICONY POLIGON

Każdy, kto wybierze paintball z Bagerą, będzie korzystał jedynie z nowoczesnego sprzętu. W naszych magazynach oprócz kombinezonów i masek dostępne są różnego typu karabinki firmy Tippmann. Dla nieco odważniejszych znajdą się też Karabiny SAW strzelające 14 kul na sekunde, granaty, miny, a nawet wyrzutnia Alias MKX Blast. To broń, która naprawdę wzbudza emocje.
Rozgrywki paintballowe organizujemy na specjalnie przygotowanym poligonie w Wiśle. Na wszystkich miłośników dobrej zabawy czekają tam mosty, wąwozy, przeszkody, domki snajperskie itd… Oczywiście możemy dojechać też do klienta.
Chcesz zorganizować paintball gdzie indziej? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie dostosowane wprost do Twoich potrzeb.

BEZPIECZEŃSTWO

Paintball jest bezpieczną formą rozrywki. Kulki z farbą nie są w stanie spowodować obrażeń, dodatkowo specjalny kombinezon i maska chroni graczy przed otrzymaniem bezpośredniego uderzenia. Co ważne, wszyscy uczestnicy rozgrywki zostają w pełni przeszkoleni przez naszych instruktorów co do zasad gry jak i bezpieczeństwa.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są tryby rozgrywki?

Tryby rozgrywek to przejęcie flag, odbicie terenów, dominacja na terenie, rozbrojenie reaktora,

Czy trzeba być doświadczonym graczem?

Należy najpierw zagrać w zwykła odmianę paintball

Jaka jest minimalna ilość osób które mogą zagrać?

Minimalna ilość to 20 osób

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Galeria

Zakwaterowanie

W naszej ofercie znajduje się również zakwaterowanie