Paintball

Paintball – Emocje na poligonie

Marzyłeś o tym by zostać żołnierzem? Kręci Cię aktywna rywalizacja? Chcesz zorganizować niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu? Postaw na paintball! To forma rozrywki, w której przydadzą się sprawne oko, umiejętności taktyczne oraz właściwa ocena sytuacji.

Rodzaje rozgrywek

Informacje

Paintball, wszystko co musisz wiedzieć

Paintball polega na współzawodniczeniu drużyn wyposażonych w markery, czyli karabinki pneumatyczne, Gra polega na wyeliminowaniu drużyny przeciwnej, bądź wypełnieniu zadań określonych w scenariuszu gry.

Czy paintball jest bezpieczny?!

O bezpieczeństwo w czasie gry, dbamy zarówno przed imprezą – szkoląc Uczestników, jak i w jej trakcie – przestrzegając wszystkich zasad oraz aktywnie sędziując rozgrywki.

Każdy Gracz otrzymuje sprzęt ochronny maskę paintball – ową , która przede wszystkim zabezpiecza oczy, kombinezon chroniący prywatną odzież przed zabrudzeniem , a dodatkowo można wynająć kamizelki kuloodporne i rękawiczki z ochraniaczami – dla kobiet w gratisie.

W Kwestii bezpieczeństwa trzeba brać pod uwagę, że paintball jest rodzajem aktywności fizycznej. Pod tym względem, paintball nie różni się od innych zespołowych dyscyplin: piłki nożnej, siatkówki, czy koszykówki. W trakcie trwania pojedynku może dojść do kontuzji m.in: Można skręcić sobie kostkę, potknąć się w lesie i upaść, czy otrzeć sobie skórę wywracając się na ruinach jakiejś budowli.

Czy uderzenie kulki boli?

Kulki wykonane są z żelatyny spożywczej. W zależności od odległości kontakt z kulką paintball – owa będzie bardziej lub mniej odczuwalne. Nasi instruktorzy podczas szkolenia podkreślają że najmniejszą odległością do oddania strzału w przeciwnika to 5 metrów. W przypadku trafienia w głowę nie ma czego się bać – jest ona chroniona przez atestowaną maskę, Bagera.pl oferuje sprawdzony oraz najbardziej bezpieczny sprzęt który zapewnia ochronę na najwyższym poziomie.

Kulki z farbą są ekologiczne zarówno ich skorupka jak i wypełnienie, co daje możliwość gry na łonie natury oraz nie reaguje ze skórą ludzką co daje komfort psychiczny graczom np z alergiami.

Nowoczesny sprzęt i urozmaicony poligon

Każdy, kto wybierze paintball z Bagerą, będzie korzystał jedynie ze sprawdzonego sprzętu najlepszych firm paintball – owych. W naszych magazynach oprócz kombinezonów, kamizelek, rękawiczek czy masek dostępne są różnego typu markery firmy Tippmann, Milsig, Spyder, RAP 4. Dla nieco odważniejszych znajdzie się też karabin maszynowy SAW ( 14 kul na sekunde), paintballowe miny lądowe, granaty , świece dymne, a nawet wyrzutnia Alias MKX Blast. To broń, która naprawdę wzbudza emocje.

Rozgrywki paintballowe organizujemy na specjalnie przygotowanych poligonach w Wiśle, jak również jeździmy po całej Polsce. Poligony w Wiśle to tereny zaadaptowane do gier paintball – owych i zabudowane tematycznie np w mosty, wąwozy, przeszkody, domki, budki snajperskie. Inne lokalizacje adaptujemy w porozumieniu z klientem np w przeszkody balonowe czy banerowe.

Chcesz zorganizować paintball gdzie indziej? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie dostosowane wprost do Twoich potrzeb.