Segway

Offroad Segway – Ekstremalna przygoda 4×4

Segway – dwuśladowy, dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny, zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie równowagi.

Segway

Segway – dwuśladowy, dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny, zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie równowagi. Segway – em kieruje się przez pochylenie tułowia kierowcy w odpowiednią stronę. Powoduje to zachwianie stanu równowagi. Komputer dążąc do jej przywrócenia przesuwa pojazd tak, że
by zapobiec jego wywróceniu. Skutkiem jest ruch Segway – a w danym kierunku. Do wykrywania pozycji pionowej pojazdu wykorzystywany jest efekt żyroskopowy.

Gdzie jeździmy?

Oferujemy wachlarz różnorodnych tras – od terenów typowo górskiego, po piaszczyste grunty i tereny leśne. Trasy wybieramy tak, by dostarczyły jak najwięcej ekstremalnych przeżyć. Wyboje, stromizny, grząskie miejsca – to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotkasz. Dbamy także o walory estetyczne wypraw offroadowych, dlatego będziesz miał okazję zobaczyć malownicze krajobrazy i doświadczyć uroku dzikiej przyrody.

Czym jeździmy?

Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody w pełni dostosowane do konkretnej wyprawy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego będziesz mógł poprowadzić kultowe samochody terenowe, takie jak Jeep XJ czy Nissan Patrol GR.

Offroad o jakim marzysz

Masz dokładnie sprecyzowane potrzeby? Chciałbyś zorganizować coś specjalnego? Z Bagerą to możliwe. Przygotujemy dla Ciebie wyprawy offroadowe opartą na rywalizacji. Wyścig samochodami terenowymi po trudno dostępnym terenie? Teraz to możliwe!

Chcesz zorganizować wyprawę offroadową? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa jazda?

Jazda trwa minimum 1 godzinę, a maksymalnie tak długo na ile powalają finanse klienta

Czy to bezpieczne?

Pojazdy posiadają homologacje co świadczy o ich bezpiecznej konstrukcji, jednak nie należy zapomnieć że jeżeli kierowca będzie łamał zasady bezpiecznej jazdy Segway , które podczas szkolenia przekazuje instruktor to może dojść do niebezpiecznych sytuacji.

Czy potrzebuję specjalnego stroju ?

Nie trzeba mieć specjalnego stroju , jednak należy pamiętać że to pojazdy terenowe i zalecany jest strój outdoor – owy.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 907 907

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

603 414 603

E-mail

stozek@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Galeria

Zobacz Również