Quady dla dorosłych

Offroad Quady – Ekstremalna przygoda 4×4

ATV (All Terrain Vehicle) to otwarty pojazd (bez kabiny), przeznaczony do jazdy poza drogami utwardzonymi. Jego zwinność i niewielkie rozmiary pozwalają pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody terenowe.

Czym jeździmy?

 

QUAD SPORTSMAN 570

Legendarny SPORTSMAN® 570 w najnowszej odsłonie to sprawdzona i niezawodna maszyna, która dzięki swojej mocy i zwinności zadowoli Cię w każdym terenie. Od poprzednika wyróżnia ją zupełnie nowy design, przednie oraz tylne światła LED oraz wiele więcej. Nowy akumulator, umiejscowiony pod maską zapewnia łatwy dostęp do ładowania. 25’’ opony zostały wzmocnione do 6 warstwowej konstrukcji. Tylni bagażnik został zmodyfikowany razem z uchwytami aby jazda we dwoje była jeszcze bardziej komfortowa. Łączna ładowność bagażników to 123 kg. Najbardziej zintegrowany schowek wśród pojazdów ATV to 24 litry pojemności które pozwalają schować mnóstwo sprzętu i nadal mieć do niego dostęp, nawet z przedmiotami przyczepionymi do pokrywy. Wygodne i praktyczne zawieszenie oraz napęd na wszystkie 4 koła pozwolą Ci dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa jazda?

Jazda trwa minimum 1 godzinę a maksymalnie tak długo na ile powalają finanse klienta

Czy otrzymam strój ochronny?

Jest możliwość wynajęcia stroju w cenie 10 zł za sztukę

Czy to bezpieczne?

Pojazdy posiadają homologacje co świadczy o ich bezpiecznej konstrukcji, jednak nie należy zapomnieć że jeżeli kierowca będzie łamał zasady bezpiecznej jazdy Quadem , które podczas szkolenia przekazuje instruktor to może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Na wyposażeniu każdy kierowca quada otrzymuje od nas kask.

W jakie warunki pogodowe można jezdzić ?

Praktycznie w każdych warunkach pogodowych możemy wyjechać quadami w teren, jedynie duże opady śniegu mogą nas zatrzymać.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 907 907

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

603 414 603

E-mail

stozek@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Zobacz Również

Galeria