Quady

Offroad Quady – Ekstremalna przygoda 4×4

ATV (All Terrain Vehicle) to otwarty pojazd (bez kabiny), przeznaczony do jazdy poza drogami utwardzonymi. Jego zwinność i niewielkie rozmiary pozwalają pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody terenowe.

Quady – Offroad

Jazda quadem to świetna zabawa pełna pozytywnych emocji – nie tylko dla mężczyzny!. Proponujemy rozpocząć przygodę od nauki pod okiem naszych instruktorów na specjalnie przygotowanym torze aby później móc wyruszyć w teren rozkoszując się eksploracją nowych terenów.

Bezpieczeństwo

Podczas przejażdżek instruktor jest osobą prowadzącą i jedzie jako pierwszy pokazując sposoby zachowania się podczas pokonywania przeszkód terenowych

Trasy

Proponujemy przejażdżki na zamkniętym torze lub wycieczki leśne które niosą za sobą niezapomniane wspomnienia z zaobserwowanych widoków, ale również z satysfakcji zdobywania niedostępnych miejsc.
Trasy wypraw prowadzą przez najróżniejszą krajobrazową przestrzeń. Doliny potoków, wąskie ścieżki wśród gęstwiny leśnej oraz tereny dostępne do tej pory tylko dla dzikiej zwierzyny leśnej
Wspaniałe widoki, bezpośredni kontakt z naturą, niezapomniane chwile w dobrym towarzystwie, to elementy składające się na prawdziwy relaks.

Gdzie jeździmy?

Oferujemy wachlarz różnorodnych tras – od terenów typowo górskiego, po piaszczyste grunty i tereny leśne. Trasy wybieramy tak, by dostarczyły jak najwięcej ekstremalnych przeżyć. Wyboje, stromizny, grząskie miejsca – to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotkasz. Dbamy także o walory estetyczne wypraw offroadowych, dlatego będziesz miał okazję zobaczyć malownicze krajobrazy i doświadczyć uroku dzikiej przyrody.

Offroad o jakim marzysz

Masz dokładnie sprecyzowane potrzeby? Chciałbyś zorganizować coś specjalnego? Z Bagerą to możliwe. Przygotujemy dla Ciebie wyprawy offroadowe opartą na rywalizacji. Wyścig samochodami terenowymi po trudno dostępnym terenie? Teraz to możliwe!

Chcesz zorganizować wyprawę offroadową? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa jazda?

Jazda trwa minimum 1 godzinę a maksymalnie tak długo na ile powalają finanse klienta

Czy otrzymam strój ochronny?

Jest możliwość wynajęcia stroju w cenie 10 zł za sztukę

Czy to bezpieczne?

Pojazdy posiadają homologacje co świadczy o ich bezpiecznej konstrukcji, jednak nie należy zapomnieć że jeżeli kierowca będzie łamał zasady bezpiecznej jazdy Quadem , które podczas szkolenia przekazuje instruktor to może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Na wyposażeniu każdy kierowca quada otrzymuje od nas kask.

W jakie warunki pogodowe można jezdzić ?

Praktycznie w każdych warunkach pogodowych możemy wyjechać quadami w teren, jedynie duże opady śniegu mogą nas zatrzymać.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Zobacz Również

Galeria