Buggy dla dorosłych

Offroad Buggy – Ekstremalna przygoda 4×4

Buggy to szybkie, dynamiczne oraz zwinne pojazdy, które podnoszą poziom adrenaliny. Wytrzymała konstrukcja z klatką bezpieczeństwa stanowią niezawodny, profesjonalny i w pełni bezpieczny element każdego pojazdu.

Czym jeździmy?

 

BUGGY Polaris RZR XP 2 osobowy

Polaris RZR XP 1000 to zupełnie nowa generacja, najlepiej sprzedającego się w branży, sportowego pojazdu side by side. Silnik Prostar Gen2 o mocy 112 KM i pojemności 999 cm3 wyposażony w 3 napędy (4×4, 2×4 i TURF) pozwoli Ci przejechać trasę sprawniej i szybciej, a dzięki większemu prześwitowi pokonywanie przeszkód stanie się jeszcze łatwiejsze. Udoskonalona stabilizacja, zwiększona przestrzeń wewnątrz pojazdu oraz większa pojemność baku sprawi, że Twoja przejażdżka stanie się o wiele bardziej komfortowa. Natomiast zupełnie nowy design foteli i drzwi oraz matowy kolor Onyx Black z pomarańczowymi wstawkami wyróżni Twój sprzęt na tle innych RZR’ów.

BUGGY Polaris RZR XP4 1000 4 osobowy

RZR XP4 1000 EPS to wprost nadzwyczajny bolid off road. Posiada potężny silnik 110 KM oraz cztery miejsca dla całej rodziny. Ma nowe ekskluzywne amortyzatory Walker Evans gwarantujące wygodną jazdę w ekstremalnych warunkach. Jego innowacyjne zawieszenie daje możliwość jazdy szybszej i bezpieczniejszej. RZR XP4 1000 EPS jest po prostu godny podziwu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa jazda?

Minimum 1h. Nie ma określonego maksymalnego czasu – tyle na ile pozwalają finanse klienta 🙂

Czy to bezpieczne?

Pojazdy posiadają homologacje, co świadczy o ich bezpiecznej konstrukcji. Jeżeli kierowca stosuje się do szkolenia przeprowadzonego przez instruktora i unika brawury to tak – jazda jest bezpieczna.

Czy potrzebuję specjalnego stroju ?

Nie trzeba mieć specjalnego stroju, jednak należy pamiętać, że to pojazdy terenowe i zalecany jest strój outdoorowy. Ważne jest również dostosowanie stroju do warunków pogodowych.

Czy zapewniony jest kask?

Tak, zapewniamy kask i kominiarkę.

Jakie są opcje jazdy?

Są 3 opcje: jazda na torze, jazda w terenie lub wyprawa górska.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 907 907

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

603 414 603

E-mail

stozek@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Zobacz Również

Galeria