Buggy

Offroad Buggy – Ekstremalna przygoda 4×4

Buggy to szybkie, dynamiczne oraz zwinne pojazdy, które podnoszą poziom adrenaliny. Wytrzymała konstrukcja z klatką bezpieczeństwa stanowią niezawodny, profesjonalny i w pełni bezpieczny element każdego pojazdu.

Buggy – Offroad

Jazda pojazdem, który przystosowany jest do ekstremalnych warunków terenowych to wyzwanie dla każdego kierowcy. Na kierowcę czeka wiele przeszkód do pokonania, specjalnie przystosowanym do tego pojazdem Buggy.

Buggy – Dla kogo?

Pojazd buggy są specjalnymi pojazdami stworzonymi do jazdy Offroad, nie ma znaczenia czy jesteś mężczyzną czy kobietą, ten rodzaj rozrywki jest dla każdego! Jeśli jesteś pasjonetem ostrej jazdy po wyboistych terenach, błota na kołach, przepraw przez zróżnicowane przeszkody, to idealna kategoria dla Ciebie

Bezpieczeństwo

Każdy z uczestników zostaje zabezpieczony pasami i otrzymuje kask ochronny. Jazda odbywa się na terenie przystosowanego do jazdy tymi potworami. Jazda poprzedzona jest krótkim szkoleniem, dzięki któremu osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego typu pojazdem opanują technikę prowadzenia buggy.

Gdzie jeździmy?

Oferujemy wachlarz różnorodnych tras – od terenów typowo górskiego, po piaszczyste grunty i tereny leśne. Trasy wybieramy tak, by dostarczyły jak najwięcej ekstremalnych przeżyć. Wyboje, stromizny, grząskie miejsca – to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotkasz. Dbamy także o walory estetyczne wypraw offroadowych, dlatego będziesz miał okazję zobaczyć malownicze krajobrazy i doświadczyć uroku dzikiej przyrody.

Czym jeździmy?

Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody w pełni dostosowane do konkretnej wyprawy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego będziesz mógł poprowadzić kultowe samochody terenowe, takie jak Jeep XJ czy Nissan Patrol GR.

Offroad o jakim marzysz

Masz dokładnie sprecyzowane potrzeby? Chciałbyś zorganizować coś specjalnego? Z Bagerą to możliwe. Przygotujemy dla Ciebie wyprawy offroadowe opartą na rywalizacji. Wyścig samochodami terenowymi po trudno dostępnym terenie? Teraz to możliwe!

Chcesz zorganizować wyprawę offroadową? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa jazda?

Jazda trwa minimum 1 godzinę, a maksymalnie tak długo na ile powalają finanse klienta

Czy to bezpieczne?

Pojazdy posiadają homologacje co świadczy o ich bezpiecznej konstrukcji, jednak nie należy zapomnieć że jeżeli kierowca będzie łamał zasady bezpiecznej jazdy Buggy , które podczas szkolenia przekazuje instruktor to może dojść do niebezpiecznych sytuacji.

Czy potrzebuję specjalnego stroju ?

Nie trzeba mieć specjalnego stroju , jednak należy pamiętać że to pojazdy terenowe i zalecany jest struj outdoor – owy.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Zobacz Również

Galeria