Auta Terenowe

Offroad – Ekstremalna przygoda 4×4

Auta Terenowe to odpowiednio przystosowane pojazdy do jazdy w najtrudniejszych warunkach. Na specjalnie przygotowanym terenie, przeżyjesz niezwykłą przygodę.

Auta terenowe – Offroad

Poprowadź kultowe samochody 4×4, w naszej ofercie znajdziesz m.in Land Rover, Nissan Patrol GR czy Jeep XJ. Wyprawy offroadowe to nie tylko jazda po trudnych terenach, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować tor trialowy oparty na rywalizacji o punkty. Aby skorzystać z naszej usługi musisz mieć prawo jazdy ale, nie musisz posiadać doświadczenia by prowadzić auto terenowe, przed jazdą odbędzie się szkolenie które wszystkiego Cię nauczy.

Zastrzyk Adrenaliny

Błotniste doły, rzeki, koleiny, strome
podjazdy i zjazdy, to tylko nieliczne atrakcje jakie czekają na Ciebie.
W trakcie jazdy nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor, służąc radą i pomocą. Każda wyprawa charakteryzuje się wspaniałymi widokami oraz niesamowitymi przeżyciami które zostaną na długo zapamiętane. Wyzwól w sobie zastrzyk adrenaliny łącząc jazdę z pięknymi widokami.

Gdzie jeździmy?

Oferujemy wachlarz różnorodnych tras – od terenów typowo górskiego, po piaszczyste grunty i tereny leśne. Trasy wybieramy tak, by dostarczyły jak najwięcej ekstremalnych przeżyć. Wyboje, stromizny, grząskie miejsca – to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotkasz. Dbamy także o walory estetyczne wypraw offroadowych, dlatego będziesz miał okazję zobaczyć malownicze krajobrazy i doświadczyć uroku dzikiej przyrody.

Czym jeździmy?

Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody w pełni dostosowane do konkretnej wyprawy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego będziesz mógł poprowadzić kultowe samochody terenowe, takie jak Jeep XJ czy Nissan Patrol GR.

Offroad o jakim marzysz

Masz dokładnie sprecyzowane potrzeby? Chciałbyś zorganizować coś specjalnego? Z Bagerą to możliwe. Przygotujemy dla Ciebie wyprawy offroadowe opartą na rywalizacji. Wyścig samochodami terenowymi po trudno dostępnym terenie? Teraz to możliwe!

Chcesz zorganizować wyprawę offroadową? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa jazda?

Jazda trwa minimum 1 godzinę, a maksymalnie tak długo na ile powalają finanse klienta

Czy otrzymam strój ochronny?

Jest możliwość wynajęcia stroju w cenie 10 zł za sztukę

Czy to bezpieczne?

Pojazdy posiadają homologacje co świadczy o ich bezpiecznej konstrukcji, jednak nie należy zapomnieć że jeżeli kierowca będzie łamał zasady bezpiecznej jazdy Autem , które podczas szkolenia przekazuje instruktor to może dojść do niebezpiecznych sytuacji.

W jakie warunki pogodowe można jezdzić ?

Praktycznie w każdych warunkach pogodowych możemy wyjechać quadami w teren, jedynie duże opady śniegu mogą nas zatrzymać.

Zakwaterowanie

Posiadamy dwa swoje obiekty:

Adres

43-450 Ustroń, Papiernia 10

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Adres

43 – 460 Wisła, ul. Turystyczna 19

Telefon

600 939 589

E-mail

biuro@bagera.pl

Współpracujemy z wieloma innymi obiektami gdzie możemy pomóc Ci z zakwaterowaniem.

Zobacz Również

Galeria