Off road

Offroad – Ekstremalna przygoda 4×4

Przyjemny ryk silników terenowych samochodów. Ekstremalna przygoda w doborowym towarzystwie. Pełne emocji zmagania z niedostępnymi trasami… Tak w kilku zdaniach można opisać oferowane przez nas imprezy offroadowe, które zadowolą nie tylko fanów motoryzacji.

Takich emocji nie zapewni Ci podróż zwykłym samochodem, nawet po najbardziej wyboistych drogach. Przed Tobą zmagania z niedostępnymi trasami, podczas których będziesz musiał wykazać się orientacją i radzić sobie
z wymagającym pojazdem… Oczywiście wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

Rodzaj Pojazdu

Informacje

Offroad – Oderwij się

Firma Bagera oferuję niezapomniane przeżycia offroadowe. W naszej ofercie mamy różnego typu pojazdów m.in: Auta Terenowe, Buggy, Quady, Seqway oraz Skutery Śnieżne, tak by zadowolić każdego klienta. Offroad to propozycja dla osób uwielbiających wyzwania. Jazda offroad zadowoli nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Jeśli pragniesz oderwać się od rzeczywistości i poszaleć przez błotniste bezdroża, lasy, góry – wybierz się na off road!

Piękne widoki

Trasy które organizujemy prowadzą przez piękne widoki Wisły. Co podwaja satysfakcję z jazdy. Dzięki jeździe offroad zmierzysz się z nierównym terenem, błotem, śniegiem, konarami drzew i stromymi podjazdami w górzystym terenie. Jest to idealny sposób na oderwanie się od codzienności i połączenie natury, pięknych widoków oraz sporej dawki adrenaliny.

Offroad – Dla kogo?

Offroad to propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jazda po trudnym terenie zachwyci każdego, kto jest fanem czterech kółek. Aby uczestniczyć w atrakcji Offroad niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy i brak alkoholu we krwi . Wybierz z naszej oferty odpowiedni dla siebie pojazd i ruszaj na przygodę !

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są pojazdami terenowymi, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie z możliwości oraz obsługi pojazdu. Wszystkie pojazdy są na bieżąco serwisowane i kontrolowane a nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor.